Síť drogerií Rossmann pro Fond ohrožených dětí

Fond ohrožených dětí a jeho Klokánky se stále potýkají s finanční krizí. Úděl dětí, o které se  nemohou starat jejich rodiny, tak závisí na dárcích, jednotlivcích či firmách, kteří pomáhají Fondu ohrožených dětí nelehké období překlenout.

Na konci roku 2015 byla velkým přispěvatelem  firma-síť drogerií Rossmann.  Prostřednictvím nadace Naše dítě a každoroční kampaně Dětský úsměv věnovala Fondu ohrožených dětí 700 000 Kč, z toho patřilo 270 000 Klokánku v Láskově ulici.

K předání šeků došlo ve středu 2.3. Do Klokánku zavítala milá delegace firmy Rossmann  s jejím generálním ředitelem Vladimírem Mikelem, zástupci nadace Naše dítě a poslankyně Radka Maxová. Pro radost dětí byl přítomen také terapeutický pes Argo se svou majitelkou.

Děti z Klokánku připravily malé vystoupení  sboru Skippy, tety upekly sladké pohoštění a všichni dohromady prožili moc milé dvě hodiny společného setkání, kde se mísilo vyprávění dětí, navazování přátelství s pejskem Argo,  písničky a hovor nejen o současných problémech FODu, ale  o jeho celkové koncepci, která zajímala především návštěvu z firmy Rossmann.

Zájem o celou instituci i finanční podpora jsou vekou posilou pro všechny zaměstnance FODu . Děkujeme nadaci Naše dítě za zprostředkování a síti drogerií Rossmann za dlouhodobou sounáležitost s ohroženými dětmi.

Fotogalerie zde

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ředitel Fondu ohrožených dětí přebírá šek z rukou generálního ředitele firmy Rossmann Vladimíra Mikela

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.