Dražba květin pro Klokánek

V současné situaci našeho Klokánku (tzn. zaměstnanci nemají několik měsíců mzdy a stále na nás doléhají finanční chyby minulého vedení FODu), nás vždy dojme jakákoli pomoc veřejnosti.

Právní firma Bird+Bird se nás rozhodla podpořit netradičním způsobem. Nakoupila pokojové květiny do svých kanceláří a zaměstnanci firmy je vydražili.   Výsledek aukce připadl našemu Klokánku.

Nebyla to ale dražba obyčejná! Děti z Klokánku v předstihu  namalovaly obrázky neobvyklých kvítků, pojmenovaly je a přisoudily jim kouzelnou moc. Tyto obrázky byly přidány ke každé pokojové květině, nabízené v licitaci. Dražitelé tak mají v kanceláři květináč s rostlinou, která hlídá, aby vše bylo uklizeno, nebo aby tmavý den nahradil barevný, aby se lidé měli rádi atd… Samozřejmě předpokládáme, že kouzelná moc dětského obrázku přešla  na na živou květinu 🙂

Děkujeme firmě nejen za skvělý výsledek aukce 42 179 Kč, ale i za možnost zúčastnit se jí!  Pro děti i zaměstnance to bylo moc příjemné a veselé odpoledne.  Fotogalerie zde. Děkujeme také všem, kteří nám přispěli do materiální sbírky věcí potřebných pro každodenní život Klokánku  a děkujeme za zakoupení rodinné karty do ZOO!

logo

Dětské obrázky pro aukci

Dětské obrázky pro aukci

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.