Klokánci na Nielsen Cupu

Před prázdninami se Klokánek Praha 4 seznámil s firmou Nielsen. Zaměstnanci nás pozvali nás na návštěvu v rámci svého dobrovolnického dne. Výsledkem toho setkání byla hodně vysoká částka, kterou nás obdarovali a skvělé dorty upečené zaměstnanci firmy. Dětem nejen chutnaly, ale moc se jim líbily.

Panorama

Už o prázdninách jsme od firmy Nielsen dostali pozvání na velkou firemní sportovní akci, kterou Nielsen pořádá pro své zaměstnance a klienty. V sobotu 7.9. se děti z našeho Klokánku v doprovodu tet zúčastnily Nielsen Cupu. Pro malé děti byla připravena řada veselých soutěží a větší kluci hráli fotbal jako členové dospělých družstev hostitelské firmy či jejich klientů. Postavili jsme i stan s prezentací Klokánku a kdo k nám zavítal, mohl se účastnit malovaní klokana s úkolem: Co má klokan v kapse a kde právě je. Potěšilo nás, že kreslili i dospělí, nejen děti.

Panorama1

Firmě Nielsen velmi děkujeme za pozvání, byl to den nabitý zážitky, milými rozhovory a dobrým jídlem.

Panorama2

Na závěr firma Nielsen obdarovala naše děti velkým množstvím různých sladkostí, děti se radovaly, protože čokoláda je v dětství tou nejvítanější pochoutkou.

Fotogalerie z akce zde

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.