Co vyroste z přátelství Klokánku a T-Systems?

Vedoucí Klokánku- Láskova Marie Kubínová a Ing. Anton Zima, Senior Corporate Marketing + Comunication Specialist

Vedoucí Klokánku-Láskova Marie Kubínová a Ing. Anton Zima, Senior Corporate Marketing + Comunication Specialist

19.2. jsme měli v Klokánku milé setkání. Navštivili nás přátelé z firmy T-Systems, která se dlouhodobě podporuje naše zařízení. Ale nejen je. Firma má dobře nastavené parametry korporátní odpovědnosti. Naši malí svěřenci nejsou jedinými cíli T-Systems na poli pomoci slabším a životu na naší planetě. “ Kdo jiný než IT firma, která vytváří zisk tak, že zajišťuje distribuci informací, by se měla zavázat k odpovědné a udržitelné činnosti. Proto T-Systems zaměřuje své aktivity na tyto cíle: „Propojený život a práce“ a „Spojit nespojené“ – to jsou cíle, které umožňují, aby všichni, i jakkoliv znevýhodnění lidé, měli stejnou příležitost být součástí informační společnosti.“ Píše se ve výše uvedeném dokumentu. Je dobře, pokud vedení firmy motivuje své zaměstnace, tedy ty, kteří o podobné smýšlení mají zájem, k zájmu o život slabších, či i o dopady našeho působení na Zemi.

Spolupráci s Klokánkem Láskova na rok 2013 firma T-Systems podpořila jak tiskovou zprávou, tak smlouvou o svých celoročních aktivitách pro naše zařízení. Paří do nich příspěvek na provoz Klokánku, dar dvou počítačů s výukovými programy pro děti z mateřských i základních škol, pozvání na návštěvu ZOO, dobrovolnická pomoc zaměstnanců T-Systems s úklidovými pracemi.

A moc se těšíme na vrchol spolupráce – zasazení stromu přátelství v zahradě Klokánku. O datu vás budeme informovat, akce bude určena i veřejnosti. Potěší nás, když budete u zasazení mladého stromku do areálu naší zahrady. Možná právě z něj vyroste mohutný jedinec, do jeho stínu jednou usedne básník. A strom, protože má paměť, mu bude vyprávět o nás, naší době. Jaká slova to asi budou?

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.