Pomoc Klokánku na motorkářském veletrhu

Materiální situace všech Klokánků není v současné době příliš optimistická, proto nás v současných dnech těší jakákoli podpora. Před krátkou dobou nás navštívili z občanského sdružení Omega Motorcycle Club .

omega

Jde o muže a ženy, jejich velkou vášní a láskou jsou silné a krásné motocykly. Kromě dnes známých moto-srazů mají v programu pořádat akce pro celé rodiny se zřetelem na různé dětské aktivity a soutěže. Na jejich webových stránkách se dočtete: „Snažíme se nejmladší generaci naučit o motocyklech něco víc a naučit je respektovat jejich dynamiku a sílu. Naučit je jezdit bezpečně a také něco o konstrukci motocyklu. Rozhodli jsme se uspořádat každoročně několik akcí, z výnosu kterých budeme přispívat potřebným, ale hlavně dětem v nouzi a těm bez vlastní rodiny.“Našemu Klokánku nabídli výtěžek z aukce, kterou pořádali v rámci velkého motorkářského veletrhu na pražském výstavišti. OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Aukce proběhla v podvečerních hodinách 9.3. Kluci z Klokánku, kteří se zůčastnili, byli z veletrhu hodně nadšení. To, že výsledek byl překvapivě velký – 20 063 Kč, je moc nezajímalo. Ale krásné silné stroje a možnost posadit se na ně, velice. Zato my dospělí jsme nad částkou jásali, v době kritické pro Klokánky jde o dobrou finanční injekci. Motorkářům a motorkářkám z Omega Motorcycle Clubu a všem účastníkům aukce moc děkujeme! Bylo to úžasné odpoledne!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Sčítání výtěžku z aukce – 20 063 Kč!

Klokánci dostali dárečky

Klokánci dostali dárečky

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zaujalo nás 🙂

U tohoto článku nemůžete přidávat komentáře.