Rozsvícení stromečku

Status

Rádi bychom se s Vámi podělili ze zážitku z naší „besídky“, která se konala minulý týden. Byl to úžasný večer plný  pohody, dobrého jídla a překvapení.

Děkujeme dětem a tetám za báječné vystoupení, které si připravily. Až jsme museli zamáčknout slzu v oku 🙂

Děkujeme Honzovi Boškovi za výborné dobroty, které pro nás připravil, ještě teď se nám sbíhají sliny.

Velké poděkování patří MAGIC SOUKUP za překvapení pro děti, které si balónkovou show moc užily.

 

Mikulášská besídka

Status

Děkujeme Mikuláši, anděli a čertům z firmy DUNNHUMBY za krásný podvečer, partnerům firmy za úžasné dárečky pro děti, které si snad nyní opravdu budou čistit zoubky 🙂

ECONEA

Status

Vážení přátele,

rádi bychom Vám představili firmu Econea s kterou jsme navázali spolupráci. Oslovila nás myšlenka firmy:

„Taky vás někdy napadlo, že jeden člověk nic nezmění? Že jako jednotlivci nemáme skoro žádný vliv a že tím pádem možná vlastně ani nemá smysl se snažit?

My věříme v přesný opak. Nikdo z nás sice nezmění celý svět – ale můžeme postupně měnit ten svůj. Aby byl zdravější, udržitelnější a radostnější.“

Tyto věty se mohou zdát jako fráze, ale i my se snažíme ukázat dětem, že vše se dá vyřešit, nic není ztraceno  a možná i jen o malou desetinu milimetru posunout pohled dětí jiným směrem, být klidnější, veselé a snad i trochu hravé. Právě proto je nám myšlenka změny velice blízká, protože se snažíme inspirovat ke změně.

Děkujeme Econee a jejím zákazníkům za podporu 🙂

 

Helping dolls

Status

Krásný den, rádi bychom se s Vám i podělili s úžasných zážitkem, který jsem prožili v úterý. Díky projektu Helping Dolls, hračky Mattel, Mercedes-Benz, modním návrhářům, a mnoho dalším, se na aukci vydražilo úžasných 617 000 Kč na naši rekonstrukci.

Děkujeme všem a již nyní se těšíme, až Vám budeme moci ukázat naši proměnu.